Jdi na obsah Jdi na menu
 


HERCI:

Holly Marie Combs 


Holly Marie Combs se narodila 3.12 1973 v San Diegu, v Californii. Ve věku sedmi let se s rodiči odstěhovala do New Yorku kde začala z dráhou modelky. Po několika malých rolích se v roce 1992 objevila v seriálu "Picked Fences".Za tento serial dostala spousty cen.Po čtyřech letech odešla. Jednou, ale za ní přišla kamarádka Shannen Doherty a řekal ji o konkursu Čarodějky". Holly uspěla a nadále v tomto seriálu vystupuje. V roce 2002 začala seriál i režírovat. Prožila čtyřleté manželství s Bryanem Smithem. Od roku 2000 žije s jedním z členů štábu Čarodějek- Davidem W. Donohem. Má synečka Finleyho.(Narodil se 26.4.2004)

Alyssa Milano

 


Tuto dívku někdo zná ze seriálu "Melroce Place".Ano, Alyssa se narodila 19.12. 1972 v Brooklynu, New York. Alyssa se bojí manželství! Protože kdysi byla vdaná a to manželství prý bylo peklo. Od té doby se bojí každého sňatku. Když Lori Romová na poslední chvíli roli Phoebe odřekla, přijala ji místo ní právě Alyssa. Problém byl, že se v Čarodějkách moc neměla ráda ze Shannen.


Rose McGowan

Rose se narodila 5.9. 1975 ve Florencii v Itálii. Když se Shannen rozhodla seriál opustit, roli Paige dostala Rose. Rose sháněla různé práce a aby je dostala musela občas lhát o svém věku.Dokonce občas byla prodavačkou, uvaděčkou nebo servírkou. Svoji hereckou kariéru začala ve filmu "Encino Man" v roce 1992. Dále jste ji mohli vidět třeba ve filmu Vřískot a v roce 2000 film z wrestlingového prostředí "Ready to Rumble" s Davidem Arquettem.Shannen DohertyShannen se narodila 12.4. 1971. Je hodně známá ze seriálu "Beverly hills 90210. I když tam hrála, do teď kolegy ze seriálu nenávidí. Je docela velká kamarádka s Holly Marii Combs a naopak nemá moc ráda Alyssu. Nakonec se seriál Čarodějky rozhodla opustit, ale málo kdo ví proč.Brian KrauseBrian Krause se narodil 1.2.1969 v El Toru. Na střední škole uvažoval o studiích medicíny. Pak se ale dal k herectví. K účinkování v seriálech a filmech mu dopomohla studia na herecké škole a také dlouholetá práce v televizi. Mohli jsme ho vidět ve filmech Návrat do modré laguny, Breaking Free. Ještě před Čarodějkami se objevil v seriálech Walker, Texas Renger s Příběhy ze záhrobí. V roce 2001 prožil románek s kolegyní Alyssou Milano. Brian má syna, který se narodil v roce 1996.Dorian GregoryDorian se narodil 26.1.1971 ve Washingtonu akariéru odstartoval v divadlech, malých televizních projektech a v reklamě. Jeho velká chvíle přišla s rolí parapsychologa Diamonta v populárním seriálu Baywatch Nights. Co o něm možná nevíte je, že vystudoval produkci, produkoval rapová hudební alba, pracoval jako D.J., trenér fitness, vyhazovač v nočním klubu.Theodere William KingTheodore si dlouho v Čarodějkách nezahrál. Narodil se 1.10.1965 v Hollywoodu. Na Newyourské univerzitě vystudoval režii, později pracoval jako střihač, ale nakonec se zhlédl v herectví. Na kontě má jen několik malých rolí například v Aktech X, JAGu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Piper

(Piper, 13. 4. 2006 8:02)

Shanen se nemá ráda s Alssou